Журба Степан Романович

Фото без описуНародився 2 січня 1994 року в м. Яворові. У 2000 р. пішов до школи. У 2011 р. вступив у Львівський технологічний коледж, який закінчив у 2014 році, отримавши кваліфікацію техніка лісового господарства. У 2016 був призваний до армії. Служив у Національній гвардії України в м. Тернополі. 3 листопада 2016 р. до травня 2018р. брав участь у захисті територіальної цілісності України на східних теренах нашої держави, зокрема, на Луганщині.

Після демобілізації працював на ПП «Нордік» (сонячні батареї). Проте, знову повернувся на військову службу. Тричі (з 2019 до 2021 рр.) був в зоні ООС. У 2020 р. пройшов підготовку за спеціальністю спеціаліст з розмінування першого рівня. А коли розпочалася повномасштабна війна російських варварів проти України, разом з побратимом Ярославом Чорненьким став у стрій 24 ОМБ IM. Короля Данила, у складі якої поїхав на Луганщину. 22 травня ц. р. був поранений, реабілітацію проходив у госпіталі м. Луцька. А 11 серпня знову повернувся на фронт.

Тепер відвойовував у ворога землі Херсонщини. 29 серпня у с. Любомирівка Миколаївської обл., під час передислокації,колона наших воїнів потрапила під ракетний  обстріл російськими терористами. Степан отримав важке поранення , від якого помер 31 серпня.

Без сина і брата залишилася мати Галина Олексївна та брат Андрій.