Інформаційні та технологічні картки

Реєстрація місця проживання

Реєстрація місця проживання дитини до 14 років

Зняття із задекларованого/зареєстрованого місця проживання

Реєстрація місця перебування

Видача витягу з реєстру територіальної громади

Видача довідки про те, що заявниця народила та виховала дитину до 3 – ох річного віку, до 6 – ти річного віку

Видача довідки про реєстрацію/останнє місце проживання спадкодавця (довідка для оформлення спадщини)

Видача довідок для пред’явлення до нотаріальної кантори спадкоємцю про факт проживання та реєстрації з громадянином на день його смерті

Видача довідки про належність домоволодіння та зареєстрованих в ньому осіб

Видача довідки про фактичне місце проживання

Видача довідки-характеристики на громадян

Інформаційна картка адміністративної послуги по затвердженню експортної потужності

Технологічна картка адміністративної послуги по затвердженню експортної потужності

Інформаційна картка адміністративної послуги з державної реєстрації потужностей операторів ринку

Інформаційна картка адміністративної послуги з внесення відомостей про припинення використання потужності до Державного реєстру потужностей операторів ринку використання потужності

Інформаційна картка з видачі ветеринарних свідоцтв (для України – форми №1 та № 2) - при переміщенні за межі території Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя, районів, міст (крім харчових продуктів тваринного та рослинного походження для споживання людиною)

Інформаційні картки надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості): - для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (пай).

Інформаційні та технологічні картки земельних послуг

Інформаційні та технологічні картки Служби у справах дітей Яворівської міської ради