ТУРИСТИЧНІ МАРШРУТИ

Маршрут “Яворів – серце нашого краю”

Нитка маршруту: церква Різдва Пресвятої Богородиці – історико – етнографічний музей “Яворівщина” – костел святих апостолів Петра і Павла – площа Ринок – церква св. великомученика Юрія Переможця – храм Успення Пресвятої Богородиці – музей – садиба Осипа Маковея – найдовший Яворівський розпис. Протяжність маршруту: автобусом – 5 км; пішки  – 3 км.

Маршрут “Духовні джерела Чернилявського Ліска”

Нитка маршруту пролягає давньою прочанською дорогою: м. Яворів – с. Лісок – Ярославський тракт – урочище Студенець – м. Яворів. Протяжність маршруту: автобусом – 40 км; пішки  – 2 км.

Маршрут “Дорогами бойової слави УПА”

Нитка маршруту: м. Яворів (меморіальні поховання воїнів УПА) – с. Бунів (меморіальний комплекс захоронень воїнів УПА, музей Ю.Липи) – с. Іваники (пам’ятник Ю. Липі) – с. Воля Любинська (музей – криївка). Протяжність маршруту: автобусом – 65 км.

Транскордонний маршрут “Стежками славних синів України”

Нитка маршруту: смт. Краковець (пам’ятник Р.Шухевичу) – с. Глиниці (церква Преподобного Онуфрія Великого, церква Зачаття Івана Хрестителя, церква святих апостолів Петра і Павла) – с. Млини, Польща (місце поховання М. Вербицького). Протяжність маршруту: автобусом – 90 км.

Маршрут “Північними стежками Яворівщини”

Нитка маршруту: м. Яворів – с. Завадів (церква Різдва Пресвятої Богородиці) – смт. Немирів (храми міста) – урочище Заглина (відпустове місце). Протяжність маршруту: автобусом – 80 км.

Маршрути розроблені ТКЯ “Гостинець”