Яворівська міська рада
Львівська область, Яворівський район

Стратегічне плануння

03 Грудня, 2021 р., 11:59
Шановний підприємцю! В рамках розробки Стратегії розвитку Яворівської громади Робоча група проводить це опитування з метою оцінки підприємницького клімату в громаді, для визначення основних проблем, які на Вашу думку, існують в громаді та перспективи її розвитку на майбутнє. Ваша думка для нас є важливою та обов'язковою буде врахована при визначенні пріоритетних завдань та шляхів розвитку громади! Заздалегіть дякуємо за Ваш час і рекомендації!
03 Грудня, 2021 р., 11:52
Шановний мешканцю! В рамках розробки Стратегічного Плану розвитку Яворівської  ТГ Робоча група  Стратегічного планування проводить це опитування для визначення основних проблем, які, на Вашу думку, існують в громаді та перспектив розвитку на майбутнє. Ваша думка для нас є важливою та обов'язково буде врахована при визначенні пріоритетних завдань та шляхів розвитку громади! Заздалегідь дякуємо за посвячений Вами для всієї громади час!