Жук Іван Михайлович

Фото без описуНародився 14 червня 1968 року в селі Нагачів Яворівського району.

1 вересня 1975 р. пішов у перший клас Нагачівської СШ, яку закінчив у 1985 році. Навчаючись в школі зацікавився історією. 3 часом цікавість зросла і він міг говорити годинами на будь-яку тему з будь-якої епохи. Після школи вступив у Львівський політехнічний інститут, який закінчив у 1992 р. Здобув фах інженера-будівельника. У 1986-1988 рр. проходив дійсну військову службу. Після закінчення навчання працював на різних будовах, використовуючи знання, отримані в інституті. У 1996 році одружився, а

в 1997-му народилася донечка. Любив читати історичні книги, був великим поціновувачем творчості 1. Я. Франка. Міг цитувати окремі фрази і особливо акцентував: за словами Івана Яковича». Людина з простої сімʼї, яка мала талант до малювання, і глибокі знання з історії України була і залишилась патріотом своєї країни. Радів що донечка успадкувала від нього талант до малювання і закінчила Львівську національну академію мистецтв,

На російсько-українську війну був мобілізований 1 березня 2022 р. У травні був зарахований до 10 гірсько-штурмової бригади, на посаду гранатометника. У червні прибув в Донецьку обл. Брав участь в боях Лисичанському напрямку,  Соледарі,16 серпня 2022 року отримав подяку за проявлену особисту мужність та героїзм стійкість та рішучість при виконанні військового обовʼязку в умовах пов'язаним з ризиком для життя під час заходів із забезпечення національної Безпеки і оборони, відсіч і стримування збройної агресії російської федерації. У пʼятницю, 4 листопада, виніс з поля бою свого побратима. У неділю, 6 листопада, знову подав допомогу своїм побратимам і виніс багатьох поранених з поля бою. 7 листопада ц. р. внаслідок артилерійського обстрілу обірвалось життя відважного воїна поблизу населеного пункту Білогорівка Бахмутського району Донецької області.

Люблячий чоловік та батько, улюблениць всієї родини,людина з особливим почуттям гумору, інтелектуал, трудяга,любитель шоколаду та кави - таким він залишиться в нашій памʼяті назавжди.

Без чоловіка, батька і брата залишилася дружина Ольга донька Оксана та брати.