Збожний Тарас Птерович

Фото без описуЗбожний Тарас Петрович народився 30 січня 1982 року у селі Вербляни Яворівського району.

Закінчив місцеву школу. Після закінчення 8 класу вступив в Угнівське ПТУ (на даний час Угнівський аграрно-будівельний ліцей), де здобув професію водія.

У 18 років був призваний на строкову службу, яку проходив в десантних військах в м.Хирів (Самбірський район). З відзнакою та грамотами пройшов службу, отримавши звання молодшого сержанта.

У 2003 році Тарас одружився. Дітей в подружжя не було.

Тарас їздив на роботу за кордон.

В 2014 році був мобілізований та пішов служити в 24 ОМБр ім..короля Данила (військова частина А0998, місто Яворів Львівської області). В тому ж році пішов в АТО як командир 9 роти 24 ОМБр.

Влітку 2014, в Лутугине (Луганська область) отримав осколкове поранення в коліно. Був направлений у Львівський госпіталь. Після лікування та відпустки повернувся на Схід.

У 2015 році, після повернення з АТО був звільнений по контракту.

7 грудня 2015 р. Тарас Збожний благословив на службу в ЗСУ свого племінника Андрія в день його 20-річчя.

Через півтора роки після служби Тарас почав відчувати біль в ногах, слабкість та звернувся в госпіталь, що в Винниках, де у нього виявили цироз печінки. Проходив лікування та ставало дедалі гірше.

17 жовтня 2016 р. серце Тараса зупинилося.

У Тараса залишилися дві сестри: Оксана та Марія, 9 племінників.