Заращак Іванна Степанівна

Фото без описуІванна Заращак народилася 7 липня 1984 року у селі Коти. Батько дівчинки рано помер. Мама, щоб поставити на ноги єдину дитину, часто їздила працювати у сусідні села. Дівчинку виховувала бабуся.

У 1991-1999 р.р. навчалася  у Котівській ЗОШ І-ІІ ступенів імені Михайла Логина.

З юності Іванка займалася рукоділлям, вишивала картини та шила одяг.

У 1999-2002 роках здобувала фах швачки у Новояворівському ВПУ.

Працювала в територіальному центрі соціального обслуговування одиноких.

У 2020 році Іванна стала зв’язківцем у 24-й окремій механізованій бригаді Збройних Сил України. Після навчань поїхала на 9 місяців на Донбас.

На війні, вона вишивала картини, часто це були ікони.

На початку лютого 2022 року, після 9 місяців на війні, вона приїхала у відпустку додому.

Коли почалася повномасштабна війна, старший солдат Заращак повернулася до військової частини. За деякий час її перевели до окремої бригади територіальної оборони, з якою вона вирушила у Донецьку область.

5 травня 2022 року, біля м. Сіверськ Донецької області Іванна була на службі у штабі разом з управлінням підрозділу. Ракета, випущена російськими військовими, влучила прямо у приміщення. Загинули всі, хто там перебував.