Яковлєв Сергій Миколайович

Фото без описуНародився 21 вересня 1970 року в місті Яворів Львівської області.

Був професійний військовий, який проходив строкову службу в десантних військах. Після служби пішов в школу прапорщиків. Ця школа навчала його спілкуванню з особовим складом, терпливості, мужності і відданості. Після школи він пішов служити в 24 бригаду, де був старшим прапорщиком. В нього завжди під контролем були солдати, які його любили і поважали за його справедливість і за високі професійні навики.

Прослуживши 20 років військової служби пішов на заслужену пенсію. За службу в ЗСУ брав участь в не одних бойових діях,  він,  професіонал своєї справи, який завжди прагнув справедливості.  В 2014 році пішов в АТО захищаючи рідні землі. Не одноразово получав медалі за відвагу, пройшовши важкий шлях був комісований по стану здоров`я.

24.02.2022 року не зважаючи на групу інвалідності, був одним із першим у військоматі після повномасштабного вторгнення. Був призваний  у рідну 24 ОМБР.

07.03.2022р., він був на позиціях в Попасній там, де йшли сильні бої. Захищаючи поранених хлопців він загинув в бою 20 квітня 2022 року. Він завжди ішов мужньо на бойові завдання.

Мріяв про міцну сімʼю яка живе в мирному часі. Ми з гордістю любимо і памʼятаємо нашого героя.