Вергун Ігор Степанович

Фото без описуНародився 2 червня 1972  року в с. Черниляві. У 1979-1987 рр. навчався у Чернилявській школі. У 1987-1989 рр. продовжив навчання у Нагачівській СШ. У 1989 році вступив у СПТУ- 65 м. Новояворівська, де здобув професію водія транспортних засобів категорії «С» з умінням виконувати роботи з ремонту автомобілів.

У1990-1992 роках проходив строкову військову службу, був старшим кодувальником. Після одруження у 1998 році проживав у с. Семирівці, де разом з дружиною виховував дочку та сина. Був щирим, безвідмовним, порядним та добрим чоловіком, батьком, братом.

Був учасником Помаранчевої революції 2004 р. і Революції Гідності та Свободи у 2014 р. А від початку повномасштабного вторгнення дикої російської орди в Україну (01. 03.2022 р.) пішов добровольцем захищати рідну землю.

3 10. 03. до 17. 08. 2022 р. стрілець Р3-НШ у в/ч А4030.

18 серпня 2022 р. переведений у в/ч А4007 (110 бригада, 1-ий батальйон, 1-ша рота).

2 лютого 2023 р. загинув від смертельного поранення під час бойових дій поблизу м. Авдіївка, Покровського району, Донецької області. 11 лютого ц. р. похований із військовими почестями в с. Семирівці.

Без чоловіка, батька та брата залишилися дружина Ярослава, дочка Мар'яна, син Богдан, брати і сестри.