Скрипкар Олег Володимирович

Фото без описуНародився 22 серпня 1982 року у селищі Краковець в родині військовослужбовців. У 2000 р. закінчив 11 класів Краковецької ЗОШ ім. Романа Шухевича та вступив у Львівський військовий інститут ім. Гетьмана Петра Сагайдачного НУ «Львівська Політехніка».

Ставши офіцером ЗСУ, завжди пам’ятав, що Батьківщина довірила його хороброму серцю свою честь, свободу і незалеж ність. Військову службу про ходив у прикордонних загонах Луганська, Чернівців, Львова та Мостиськ.

Відданий почесній справі, у 2014 р. закінчив магістратуру Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Богдана Хмельницького. Продовжував службу на схід ному напрямку.

Добрий та енергійний керів ник, начальник бронетанкової служби хоробро стояв під сталевим дощем ворожих снаря дів на рубежах нашої держави.

Нагороджений нагрудним знаком «Ветеран війни – учас ник бойових дій», відзнакою Президента України «За участь в Антитерористичній операції».

13 травня 2020 р. підполковник Скрипкар О. В. загинув під час виконання службових обов’язків. Похований на Донеччині.

Без сина, чоловіка та батька залишилися мати Лілія Ігорівна, дружина Ольга Іванівна та дочка Христина.