Скобельський Степан Ярославович

Фото без описуНародився 2січня 1971 року в м. Яворові. Тут здобував середню освіту. 3 1990р. Степан пішов на службу в 24 ОМБ, неодноразово бував у гарячих точках в складі миротворчого батальйону. 3 2014 році боронив нашу Україну в зоні ATO. Попри всі свої поранення і тяжкі наслідки після реабілітації в березні 2022 року повернувся в складі 24 окремої механізованої бригади імені Короля Данила, аби захищати свою Батьківщину від терористичної московської зграї злочинців.

Мав музичну освіту і грав на різних інструментах, з улюбленими були фортепіано і гітара. Організував гурт, з яким брав участь у багатьох імпрезах і забавах Яворівської громади. Він був добрим, простим, щирим, співучим, чудовим музикантом, гарним батьком, добрим братом, чуйним дідусем.

Мав багато мрій та планів у житті, надзвичайно любив свій яворовий край, Україну, родину, свою єдину внучку, яку він встиг лише один раз бачити.

Сержант загинув 8 грудня 2022 р. під час виконання бойового завдання в районі н. п. Опитне Донецької області.

Без батька та дідуся залишилися син Тарас, донька Христина і онучка Єва.