Шипка Степан Васильович

Фото без описуНародився 5 січня 1974року у багатодітній родині в селі Коти Яворівського району. Навчався у Котівській восьмирічній школі, яку закінчив .У 1989 р. 28 липня 1992 року закінчив ПТУ № 65 (м. Новояворівськ), де здобув професією столяра-будівельника.

Був все сторонно розвиненою особистістю, любив працювати і фізично, і розумово. У 1992-1994 проходив строкову військову службу. Був добрим господарем. Займався садівництвом, доглядав за власним ставком, любив рибалити. Власними силами побудував будинок, займався городництвом разом з дружиною та дітьми.

Вроджений патріотизм та справедливість змусили чоловіка взяти до рук зброю, щоб захистити рідну землю від російського агресора. У перші дні повномасштабної війни, 26 лютого 2022 року зʼявився у військкомат. Увесь період від часу потрапляння на фронт перебував у зоні ведення активних бойових дій. Мав єдину коротку відпустку у листопаді на 10 днів. Спершу їхній батальйон був на південному напрямку, а з грудня 2022 р. на Східному фронті (місто Бахмут). Степан був у складі 63 ОМБ (1 рота, 3 взвод). Сержант відповідав за боєприпаси і їхню подачу та контроль. Був максимально чесною та відповідальною людиною, вірною своїм принципам і почуттю справедливості, любові до Батьківщини, своєї сімʼї та рідних. Мав високу повагу серед побратимів та командира. Неодноразово повторював, що він не може по-іншому і має захищати нашу землю, бо хто як не ми , Мужньо захищав українців від московської орди.

5 вересня 2022 року був нагороджений медаллю та грамотою «За вірність українському народові».

Загинув 25 грудня 2022 року від множинних осколкових поранень під час штурму московськими бандами держави-терористки міста-фортеці Бахмут Донецької області.

Без чоловіка, батька та брата залишилися дружина Оксана Петрівна, син Ігор (2012 р.н.), дочка Павлинка (2014 р.н.), сестри Марія, Ольга, Ірина, Наталія та брат Василь.