Сахненко Олексій Миколайович

Фото без описуНародився 9 червня 1996 року в м. Житомирі. Там здобував освіту, а служити пішов до легендарної Королівської бригади. Відтак і оселився у Яворові, де знайшов багато нових друзів та знайомих.

З 2014 року був учасником антитерористичної операції на сході нашої країни. Мужньо боронив кордони Батьківщини аж до 2017 року. Після повернення до мирного життя Олексій Сахненко перевівся до рідного Житомира.

А в 2021 році знову повернувся у стрій до лав 24 ОМБ і вже відтоді брав участь у запеклих боях. У квітні отримав поранення, через два місяці повернувся до Яворова аби полікуватися і пройти реабілітацію. За цей час встиг відвідати усіх своїх знайомих, навіть тих, з ким давно не спілкувався.

Наприкінці серпня 2022 року в ході бойового зіткнення та артилерійського обстрілу у Миколаївській області командир бойової машини 24 ОМБ ім. короля Данила, сержант Олексій Сахненко отримав поранення несумісні із життям.

Близькі Олексія кажуть, що він був справжнім супер героєм - завжди намагався усім допомогти, не боявся вступити у бій з ворогом. Молодий, амбітний, сміливий та доброзичливий.

Похований наш захисник в Яворові.