Сачала Володимир Романович

Фото без описуСачала Володимир Романович народився 13 серпня 1997 року в селі Оселя нашої громади. Тут зростав і навчався, закінчив школу. Згодом вступив до училища в Івано-Франкове. Всюди знаходив друзів, був товариським, веселим, уважним і турботливим хлопцем. Часто допомагав рідним по господарству. Мав золоті руки, тому легко Володимиру вдавалось будь-яка справа, за яку він брався. Як і його товариші, хлопець полюбляв рибалити, цікавився автомобілями й любив слухати музику.

У 2017 році, після завершення навчання, вступив до українського війська аби виконати свій обовʼязок перед Батьківщиною. Там укріпив дух, загартував тіло. А після звільнення повернувся до цивільного життя. Працював столяром у Івано-Франковому, їздив на заробітки, щоб допомагати своїй родині.

У січні 2023 року Володимир знову одягнув військовий піксель. Попри молодий вік, хлопець був відважним і готовим давати відсіч ворогу. Служив у складі легендарної 24 бригади. Під час служби зустрів свою майбутню дружину і створив з нею сімʼю. Але наприкінці листопада внаслідок мінометного обстрілу в районі населеного пункту Дружба отримав поранення несумісні із життям.