Порадівський Микола Іванович

Фото без описуПорадівський Микола Іванович народився 21 грудня 1976 року на Черкащині в селі Тетерівка. Там зростав, отримав освіту, згодом здобув спеціальність механізатора у Жашківському училищі. У свої вісімнадцять пішов служити, підписав контракт на службу в місті Рава-Руська.

У 1997 році створив сімʼю з коханою дружиною, оселився в Середкевичах, а згодом став люблячим батьком для доньки Вікторії. Добросердечний, працьовитий і товариський. Микола Іванович був відповідальною людиною, яка не боялася труднощів. Тому коли почалася велика війна, спершу вступив до лав добровольчого формування.

В січні 2024 року взяв до рук зброю і пішов захищати Україну в складі 104 бригади тероборони. Мужньо виконавши військовий обовʼязок, 20 квітня в н.п Очеретне Покровського району Донецької області загинув на полі бою.