Петрнишин Василь Михайлович

Фото без описуНародився 22 листопада 1990 року в с. Старий Яр Львіської області. Старший лейтенант, командир 1 танкової роти танкового батальйону  24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила Галицького.

В 2010 році вступив до лав ЗСУ, виконував бойові завдання під час проведення АТО та ООС, воював в найгарячіших точках, де отримав поранення. Після одужання, без вагань повернувся в стрій і знову став на захист своєї Батьківщини. Загинув під час виконання чергового бойового завдання спроби прориву противника поблизу н.п. Варварівка під час ведення зустрічного танкового бою та мінометного  і артилерійського обстрілів.

Патріот та хоробрий захисник своєї країни, який мужньо і віддано виконував свій обов’язок. Люблячий чоловік та батько , турботливий син.

З дитинства мріяв стати військовим офіцером і захищати рідну неньку Україну.