Яворівська міська рада
Львівська область, Яворівський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Розпочато набір пацієнтів на місію Face to Face 2026

Дата: 04.11.2025 11:45
Кількість переглядів: 24

Фото без опису


У березні 2026 року до України завітають американські реконструктивні хірурги обличчя — учасники місії Face to Face, яка вже вшосте відбудеться у співпраці з AAFPRS, Razom for Ukraine, INgenius та Healing the Children.

Мета місії — допомогти людям, які постраждали від війни, відновити зовнішність і впевненість у собі. Заявки можуть подати військові та цивільні громадяни, які отримали поранення внаслідок бойових дій.

Для відібраних пацієнтів усі операції проводяться безкоштовно.

До участі запрошуються пацієнти, які мають:
▪️ парез обличчя (після травм лицевого нерва);
▪️ втрату кісткових структур обличчя;
▪️ травми повік або стінок очниці;
▪️ деформації тканин обличчя (пластика носа, корекція шрамів).

Подати заявку можна за телефоном: +38 093 781 4304

Для реєстрації необхідно надіслати:
▪️ скановані копії медичних виписок;
▪️ фотографії обличчя;
▪️ результати КТ або МРТ-досліджень.

Команда лікарів уважно розгляне кожну заявку та повідомить про результати відбору.  Участь у місії безкоштовна.

Якщо ви, ваші рідні або знайомі потребують реконструктивної допомоги — не зволікайте і надсилайте документи вже сьогодні.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація