Ветеран PRO: у застосунку Дія запрацював новий сервіс для ветеранів та ветеранок

Ветерани і ветеранки, шукаєте, як оформити субсидію, податися на єОселю чи допомогу на заняття спортом? Відкрийте новий розділ Ветеран PRO в застосунку Дія.
Мінцифра і Мінветеранів презентували новий цифровий простір у застосунку Дія — Ветеран PRO. Тепер усі ключові послуги для ветеранської спільноти — від отримання грантів до оформлення іпотеки в єОселі — в одному розділі.
Ветеран PRO в застосунку Дія — це єдиний цифровий простір, де ветерани, ветеранки та їхні родини отримують доступ до всіх важливих послуг одразу: пошук фахівця супроводу, допомогу на заняття спортом, пільгову іпотеку єОселя, допомогу єВідновлення, субсидію та підтвердження статусу інвалідності. Жодних черг і зайвої бюрократії — усі послуги зібрані в одному розділі, щоб заощадити час захисників і забезпечити зручний, людяний доступ до підтримки просто зі смартфона.
Цей простір — про довіру, простоту та цінність часу людини. Усі сервіси — швидкі та зрозумілі. Без черг і паперів. Запуск Ветеран PRO — це також про побудову державної політики на основі цифрових інструментів, щоб вчасно та гідно надавати підтримку тим, хто її потребує.
Нагадуємо, що у Яворівській громаді громаді працює Центр підтримки ветеранів війни та членів сімей загиблих (померлих) захисників та захисниць України. Фахівці Центру надають консультації з питань державних, обласних та місцевих програм, інформаційно послуги, тощо за адресою: м.Яворів, вул. Львівська, 10, тел. +38 098 379 2602.
Протягом наступних місяців простір розширюватиметься — з урахуванням потреб спільноти, запитів від громадських організацій, фахівців супроводу та самих ветеранів і ветеранок.
Мінцифра та Мінветеранів розвиватимуть цифрову інфраструктуру ветеранських сервісів. У планах — додаткові формати інформування, підтримка фахівців супроводу, інструкції, відео, вебінари та навчальні заходи.
