Ворог здійснює інформаційну атаку: пропонують гроші за участь у фейковому мітингу
Про такий інформаційний вкид з боку ворога повідомив на своїй сторінці депутат Львівської міської ради Ігор Зінкевич.
Протягом останнього тижня мешканці Львова почали отримувати повідомлення із пропозицією заробити гроші за участь у мітингу. У фейкових оголошеннях, що ширяться в соцмережах, йдеться про начебто акцію вшанування пам’яті жертв ОУН і УПА в Польщі, яка нібито має відбутися у Львові 11 липня.
«Увага знову фейки по інтернеті розносять, ще й під рекламою з пропозицією заробити, будьте уважні, бо ворог працює по різному, а саме такі інформаційні викиди явно це справа фсб», – зазначив Ігор Зінкевич на своїй сторінці у соцмережах.
Нагадаємо, що нещодавно Польща призначила 11 липня Днем пам’яті «жертв геноциду, вчиненого Організацією українських націоналістів та Українською повстанською армією на східних землях Другої Польської Республіки». Саме ця дата згадується у провокаційних повідомленнях про мітинг. На фейкових афішах зображено хлопчика з квіткою та напис польською – Wołyn Pamiętamy 1943 (Волинь Пам'ятаємо 1943).
Ця інформаційна провокація має на меті дестабілізувати ситуацію в країні шляхом створення напруги та організації фейкових протестів.
Закликаємо громадян бути пильними, не реагувати на подібні провокації, не поширювати неправдиву інформацію і за жодних обставин не брати участі в сумнівних «заходах».