У Яворівській міській раді привітали прикордонників з професійним святом
Сьогодні, 30 квітня, з нагоди Дня прикордонника заступниця міського голови Катерина Михасяк привітала військовослужбовців відділу прикордонної служби «Краківець» 7 прикордонного Карпатського загону прикордонної служби.
Це люди, які щодня стоять на варті безпеки нашої держави. Вони першими зустрічають виклики, першими бачать небезпеку — і першими стають їй на зустріч. Їхня мужність, дисципліна та самовідданість заслуговують найвищої пошани.
Слова подяки, грамоти та памʼятні подарунки — це лише маленький жест великої шани й вдячності за службу, за спокій наших родин, за силу й витримку.
Низький уклін кожному, хто обрав для себе шлях захисника кордону. Вічна памʼять захисникам, які поклали своє життя на вівтар нашої свободи і незалежності! Шана та подяка тим, хто сьогодні на бойовому посту.