Ветеранів запрошують до участі в освітньо-грантовій програмі «Жити назустріч» для розвитку бізнесу
У програмі є змога залучити мільйон гривень. Встигніть подати заявку.
Метою програми «Жити назустріч» є розширення економічних можливостей ветеранів і ветеранок, військовослужбовців, які хочуть започаткувати або розвивати власну справу через навчання, менторську і фінансову підтримку.
Учасниками програми можуть стати:
-
фізичні особи, ветерани/чинні військовослужбовці зі статусом учасника бойових дій, які мають ідею бізнесу і хочуть розпочати власну справу та, у разі перемоги, готові зареєструватися як фізичні особи-підприємці (ФОП);
-
фізичні особи підприємці ветерани/чинні військовослужбовці зі статусом учасника бойових дій, що вже здійснюють підприємницьку діяльність (ФОП);
Також до участі запрошують людей, які сформували команду з мінімум двох осіб. Першим учасником команди обов’язково повинен бути ветеран/-ка або військовослужбовець/-ця зі статусами УБД. Другим учасником команди може бути цивільна особа, яка наразі не перебуває на військовій службі або ветеран. У випадку, якщо цивільну особу, яка є членом команди, буде мобілізовано впродовж терміну дії програми, керівник команди має запропонувати іншого учасника.
Анкету для участі у програмі подає ветеран/-ка зі статусом учасник бойових дій або військовослужбовець/-ця зі статусом учасник бойових дій, що є зареєстрованою фізичною особою підприємцем або у разі перемоги для отримання фінансування готові зареєструватись як фізична особа-підприємець. Бізнес-діяльність має бути зареєстрована на військовослужбовця/-цю або ветерана/-нку.
Від учасників очікують готовність до участі у навчанні, менторських сесіях і публічних презентаціях. Подати заявку та документи можна до 31 жовтня за посиланням: http://surl.li/vkeubi.
Десять команд-переможців отримають до 1 млн грн кожна:
-
для отримання 500 тис. грн команда має створити два робочі місця (одне для ветерана/військовослужбовця, одне для цивільної особи);
-
для 1 млн грн команда має створити більше двох робочих місць для ветеранів та цивільних осіб.
«Участь ветеранів у бізнесі – це не лише шанс для них повернутися до мирного життя, а й можливість зробити свій внесок у розвиток місцевої економіки. Підтримка таких підприємців стимулює регіональний бізнес та сприяє соціальній згуртованості, що є важливим елементом для відбудови країни», - наголосила т.в.о директора департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Людмила Гончаренко.
Додатково:
Програма реалізується за підтримки Першого Українського Міжнародного Банку (ПУМБ) у співпраці з KSE Business School та Future Development Agency (FDA).