Сьогодні Яворівська громада прощалась з загиблим Героєм Олегом Кондором

Дата: 01.07.2024 15:52

Сьогодні, 1 липня, відбулось прощання з загиблим Героєм, яворівчанином Олегом Кондором. Рідні воїна, керівництво громади, району та небайдужі мешканці зі спільною молитвою віддали честь загиблому Герою та з супроводом військового оркестру провели його в останню путь.

Нагадаємо, що народився Олег Кондор 29 травня 1998 року в місті Яворів. Середню освіту здобував у Яворівській гімназії, яку закінчив у 2015 році. Після цього вступив до Академії Сухопутних військ ім. Сагайдачного у Львові. У 2019 році закінчив академію з відзнакою і почав службу в 24 ОМБР, де обіймав посаду командира взводу. Він брав участь у бойових діях в Донецькій та Луганській областях.

Олег Кондор був спортивним, захоплювався баскетболом і технікою. Був товариським, добрим, разом з тим любив чесність та справедливість, з повагою ставився до будь-якої людини. За словами побратимів був справжнім лідером, який дбав про свій взвод. За свої заслуги був нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня.

Без люблячого сина, брата і онука залишилися батько, мати, рідний брат і бабуся. Олег вважався зниклим безвісти з 5 березня 2022 року. Після обміну тіл і результатів ДНК, Олег нарешті повертається до рідного дому, де його так чекали.

Висловлюємо щирі співчуття родині, друзям, бойовим побратимам та всім, хто знав молодого і відважного воїна.

Вічна пам’ять і слава Герою України, Кондору Олегу Романовичу.