У неділю в заключному матчі першого кола «Корміл» зіграє із львівським спортовим клубом «Погонь»

Дата: 28.06.2024 10:42

Уже цієї неділі, 30 червня, о 16.00 на стадіоні імені Євгена Смука в заключному матчі першого кола «Корміл» зіграє із львівським спортовим клубом «Погонь».

«Погонь» Львів була відроджена у 2010 році. Тоді ж команда стала чемпіоном міста Львова та бронзовим призером другої обласної ліги. У наступному сезоні «Погонь» виступала у вищій лізі чемпіонату Львівщини і посіла місце у нижній частині турнірної таблиці.

У 2012 році футболісти «Погоні», яких підтримує Генеральне консульство Польщі у Львові, дебютували у найсильнішому дивізіоні львівського аматорського футболу - Прем’єр-лізі, де безперервно грали протягом одинадцяти сезонів.

Найуспішніше «Погонь» виступила у 2019 році, коли посіла п’яте місце. У 2016 та 2017 роках львів’яни були шостими.

«Погонь» - це команда, яка здатна зробити сюрприз. До цього колективу потрібно поставитися дуже серйозно!

Втім, можна не сумніватися: наші футболісти докладуть чимало зусиль для того, аби порадувати своїх уболівальників і голами, і результатом.