Дев'ятеро випускників із громади склали НМТ на 200 балів

Дата: 25.06.2024 14:33

Завершилась основна сесія національного мультипредметного тесту – 2024, яка тривала з 1 – 25 червня, додаткова відбудеться упродовж 11 – 19 липня. Учасники проходили перевірку знань з чотирьох предметів: трьох обов’язкових і одного – на вибір.

Обов’язковими були українська мова, математика, історія України. Вибіркові – іноземна мова (англійська, іспанська, німецька, французька), біологія, фізика, хімія, українська література та географія.

За інформацією відділу освіти Яворівської міської ради дев'ятеро випускників закладів загальної середньої освіти Яворівської міської ради стали 200-бальниками, з них двоє отримали 600 балів з трьох предметів та один 400 балів з двох предметів:

- Левицька Мар’яна 600 балів – українська мова, математика, історія України (Наконечнянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів);

- Гамела Ольга 600 балів – українська мова, історія України, англійська мова (Яворівський ліцей імені Осипа Маковея);

- Станько Назарій 400 балів – українська мова, математика (Яворівський ліцей імені Осипа Маковея);

- Пелиньо Олена 200 балів – математика (Яворівський ліцей імені Осипа Маковея);

- Радюк Соломія 200 балів – математика (Яворівський ліцей імені Осипа Маковея);

- Сичак Софія 200 балів – англійська мова (Яворівський ліцей імені Осипа Маковея);

- Скиба Аліна 200 балів – математика (Яворівський ліцей імені Осипа Маковея);

- Гаврих Юрій 200 балів – математика (Яворівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2);

- Товарянський Степан 200 балів – математика (Смолинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів).

Щиро вітаємо наших 200-бальників! Нехай ці знання неодмінно знадобляться в майбутньому, нехай життя дозволить визначитися з вірними бажаннями і заповітними мріями.

Слова великої вдячності висловлюємо і педагогам, завдяки яким рівень знань випускників став таким вагомим, це вчителі української мови та літератури Білецька Наталія Орестівна (Наконечнянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів), Фірчук Ольга Миколаївна та Парамонова Ярослава Федорівна (Яворівський ліцей імені Осипа Маковея), вчителі математики Кригуль Уляна Василівна (Яворівський ліцей імені Осипа Маковея, чотири випускники отримали по 200 балів), Шумило Любов Степанівна (Яворівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2), Копитко Світлана Михайлівна (Наконечнянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів), Клебан Марія Олексіївна (Смолинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів), учителі історії України Романишин Наталія Андріївна (Яворівський ліцей імені Осипа Маковея), Лесяк Ольга Василівна (Наконечнянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів), учитель англійської мови Винар Леся Володимирівна (Яворівський ліцей імені Осипа Маковея, дві випускниці отримали по 200 балів).

Приємно, коли незважаючи на перешкоди, учні Яворівської громади досягають найвищих результатів.