У понеділок у Яворові відзначатимуть День Героїв

Дата: 21.06.2024 10:54

У понеділок, 24 червня о 12:00 на Новому цвинтарі м. Яворова відбудеться молитовне вшанування Героїв всіх часів. Для парафій передбачено автобус, яким можна доїхати до місця вшанування та повернутись назад.

У день вшанування об 11:30 автобус очікуватиме біля центрального входу до храмів:

- Святого Юрія;

- Успення Пресвятої Богородиці (Гірна церква);

- Різдва Пресвятої Богородиці (Мале передмістя);

- Покрови Пресвятої Богородиці (Третє містечко);

- Преображення ГНІХ (Велике Передмістя);

- Почаївської ікони Божої Матері (Православна церква).

Після загального вшанування памʼяті Героїв на Новому цвинтарі парафії помоляться та покладуть квіти до пам'ятників борців за волю України.

Нагадаємо, що День Героїв є днем пам’яті усіх свідомих українців, які присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України. Воно покликане відродити в українців героїчний дух минулих поколінь, які дали нашій історії яскраві приклади героїзму лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, січових стрільців та вояків Армії УНР, УПА, діячів ОУН, а також новітніх героїв — наших мужніх воїнів з часів Майдану та повномасштабної війни. В Україні День Героїв відзначають 23 травня, у Яворові за традицією усіх Героїв вшанувують у другий день Зелених свят (Трійці).