Герої з Яворівської громади отримали посмертні нагороди

Дата: 13.06.2024 11:05

Указом Президента України №13/2024 “Про відзначення державними нагородами України” від 18 січня 2024 року за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку нагороджено орденом “За мужність” ІІІ ступеня (посмертно):

Ігоря Колотила, орденом “За мужність” ІІІ ступеня (посмертно)

Народився у селі Сарни. Життя будівельника змусило чоловіка побувати у багатьох містах та селах, але родина завжди чекала його у рідному Бунові. Позитивний, відповідальний та сумлінний в роботі, добрий і турботливий в сім'ї. Люблячий батько п'яти дітей та щасливий дідусь для шести онуків. Задля захисту своєї великої родини та майбутнього онуків Ігор Дмитрович добровільно одягнув військовий піксель. Виконуючи бойове завдання у найгарячішій точці фронту - місті Бахмуті, сержант Колотило Ігор Дмитрович героїчно загинув.

Михайло Дутко отримав медаль "За мужність" від командира 420 стрілецького батальйону.

Чоловік народився і проживав у селі Наконечне Перше. Отримувати вищу освіту Михайло Володимирович пішов до Львова, вчився на радіомеханіка. Товариський, добрий, ввічливий, з почуттям гумору.В армії не служив, бойового досвіду не мав, але коли росія свавільно вторглася на територію нашої держави, чоловік не міг бути осторонь. Старший син Михайла зараз боронить терени України від окупантів. Солдат Дутко Михайло Володимирович віддано виконував покладені на нього обов'язки із захисту територіальної цілісності Батьківщини, але 14 травня в районі населеного пункту Часів Яр героїчно загинув.

Вічна слава і пам'ять загиблим захисникам України!