До уваги переробних сільгосппідприємств: стартував набір на програму із залученням фінансування

Дата: 11.06.2024 12:01

Учасники зможуть пройти 3-місячну навчальну програму, щоб збільшити інвестиційну привабливість бізнесу.

За підтримки програми USAID з аграрного розвитку (Агро) стартував проєкт для  мікро-, малих та середніх переробних сільськогосподарських підприємств. До участі в безкоштовній програмі відберуть 20 підприємств, які пройдуть 3-місячну навчальну програму із залучення фінансування та збільшення інвестиційної привабливості бізнесу.

У результаті учасники отримають 6-місячний технічний супровід: індивідуальні консультації та менторський супровід.  Навчальна програма триватиме з 6 серпня по 6 листопада (по 3-4 години кожні 2 тижні). Вона передбачатиме лекції та роботу над розробкою матеріалів і презентацій про компанії учасників для подальшого залучення фінансування).

Вимоги до участі:

• реєстрація ММСП від 1 року на час подачі заявки;
  • наявність продукту або послуги, що продається на українському ринку або експортується;
  • власниками або керівниками ММСП є жінки, ветерани війни або члени їх сімей, люди з інвалідністю, ВПО, молодь до 29 років або люди старше 60 років.

Детальніше про програму та подати заявку можна за посиланням: http://surl.li/ujoih. Реєстрація на програму триватиме до 26 липня (до 19:00)