Дата: 14.05.2024 17:54

(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань: Яворівська міська рада Львівської області; 81000, Львівська область, м. Яворів, вул. Львівська, 15; код ЄДРПОУ – 33213539.

Назва предмету закупівлі: Комплект обладнання для резервного живлення систем оповіщення із встановленням (код ДК 021:2015 - 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання)

Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-05-14-012138-a

Обґрунтування доцільності закупівлі Товару:

Замовник здійснює дану закупівлю з метою реалізації заходів передбачених умовами Комплексної програми «Безпечна Львівщина» на 2021- 2025 роки, затвердженої рішенням Львівської обласної ради від 16.03.2021 № 84 (зі змінами) у 2024 році, та з метою ефективного та раціонального використання коштів. Саме цей товар за своїми якісними та технічними характеристиками найбільше відповідає вимогам і потребам замовника.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Закупівля здійснюється відповідно Закону України «Про публічні закупівлі» та Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 зі змінами.

Закупівля товару: Комплект обладнання для резервного живлення систем оповіщення із встановленням (код ДК 021:2015 - 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання) (далі – Товар) проводиться за процедурою відкритих торгів з особливостями,

КЕКВ 3110 - Придбання обладнання і предметів довгострокового користування.

«Комплект обладнання для резервного живлення систем оповіщення із встановленням» - 28 комплектів

У комплект входить:

Технічні характеристики

Інвертор напруги

(1 шт)

Потужність  800 Вт

Вхідна напруга без переходу на акумулятор  140-280 В

Частота вхідної мережі 45-55 Гц

Вихідна напруга при роботі від акумулятора  220/230 ± 5%

Форма вихідної напруги  чиста синусоїда

Швидкість спрацьовування  5 мс

Напруга зовнішньої батареї  12В

Струм заряду батареї  5...25 (кратно 5А, налаштовується)

Максимальна напруга заряджання  13,8...14,5В через 0,1В (налаштовується)

Напруга утримання заряду  13,5...14,5В через 0,1В (налаштовується)

Напруга границі розряду  10...12В через 0,1В (налаштовується)

Тип батареї  герметична, не обслуговувана свинцево-кислотна VRLA (AGM, GEL)

Захист від перевантаження  автоматичне відключення при перевантаженні 125% більше 60 сек. Автоматичне включення в роботу при поверненні до номінальних параметрів

Дисплей  відображення параметрів: вхідна і вихідна напруга, частота, рівень навантаження, рівень заряду батареї,

напруга заряду, струм заряду, режим роботи

Робоча температура  5...+ 45 °С

Вологість 10-80%

Аксесуари акумуляторні батареї

(Зовнішні акумуляторні батареї поставляються окремо. Для збільшення часу резервування при послідовному або паралельному підключенні акумуляторів, - необхідно використовувати акумулятори одного виробника, з однаковою датою виробництва (серія) і однаковою ємності. Не рекомендується використовувати акумулятори різних ємностей, різних виробників, різного терміну експлуатації.)

Розміри пристрою  не більше 325x265x120 мм (+/-2мм)

Вага пристрою  не менше 12,5 кг

АКУМУЛЯТОР

(1 шт)

Номінальна ємність С20 до 1,8В/ел.  не менше 124Аг

Потужність 60 хв до 1,75В/ел.  не менше 864 Вт

Потужність 180 хв до 1,8В/ел.  не менше 351 Вт

Номінальна напруга 12В

Клас акумулятора  Свинцево-кислотний, необслуговуваний

Тип  Гелевий

Термін експлуатації   не менше 12 років, підтверджується  листом від заводу-виробника

Максимальний струм заряду  не менше 30 А

Внутрішній опір повністю

зарядженої батареї  не більше 3,7 мОм

Вага  не менше 36,2 кг

Розміри  не більше 375 x 174 x 227 мм (+/-2мм)

Гарантія  1 рік

Обґрунтування обсягів закупівлі Товарувідповідно до потреби Замовника, враховуючи кількість встановлених у Яворівській громаді систем оповіщення і зв’язку цивільного захисту, які є складовими місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення про загрозу виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій.

Очікуваний обсяг закупівлі Товару: 28 комплектів.

Очікувана вартість предмета закупівлі Товару: 959 488,00 грн. з ПДВ (дев’ятсот п’ятдесят дев’ять тисяч чотириста вісімдесят вісім гривень 00 копійок).

Відповідно до Комплексної програми “Безпечна Львівщина” на 2024 рік на умовах співфінансування виділено 383 488,00 грн. – кошти місцевого бюджету, 576 000,00 грн. – субвенція обласного бюджету.

Період поставки Товару: до 31 жовтня 2024 року.

Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: відповідно до документації.

Обґрунтування очікуваної ціни закупівлі Товару: розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі проведено відповідно рекомендаціям Наказу Мінекономіки від 18.02.2020р. №275 «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі».

Уповноважена особа                                                                           Катерина СТАНЬКО