"Корміл" здобув виїзну перемогу над "Галичиною - Фенікс"

Дата: 23.05.2024 14:32

У середу, 22 травня, у 8-му турі Прем’єр-ліги Львівщини «Корміл» у виїзному матчі зустрівся з обʼєднаною командою «Галичина/Фенікс» Львів/Підмонастир.

Завдяки дублю Василя Драгана та голу Святослава Зубара яворівчани здобули розгромну перемогу з рахунком 0:3 і закріпились на першому місці Прем'єр-ліги Львівської області.

Голи: Драган (19; 80); Зубар (29).

«Галичина-Фенікс»: Шарун Володимир, Янчак Вадим, Матусевич Володимир, Фещук Максим, Шута Максим-Любомир, Шута Артур-Богдан (Даців Василь, 78), Яворський Павло (Задорожний Максим, 54), Вільховий Андрій, Яців Денис (Яців Владислав, 66), Сидор Назар (Андрушко Андріан, 76), Вільховий Тарас (Задорожний Максим, 54)

Тренер: Максим Фещук.

«Корміл»: Грицаль Михайло, Драган Василь, Дещиця Іван, Мудрик Владислав, Бекеша Ігор (Мацелюх Олег, 83), Полюга Віталій (Брода Остап, 60), Гордійчук Павло, Шандра Олег (Хімчак Максим, 46), Бойко Богдан (Либик Остап, 63), Гриб Андрій (Деда Мирослав, 81), Зубар Святослав (Бідний Мирон, 66)

Головний тренер: Ростислав Капітанець.