"Корміл" розгромив "Нафтовик" і закріпився на чолі турнірної таблиці Прем'єр-ліги Львівщини

Дата: 20.05.2024 10:32

У 7-му турі Прем’єр-ліги Львівщини «Корміл» у виїзному матчі зустрівся з бориславським«Нафтовиком».

Завдяки голам Зубара, Мудрика та автоголу Чуплака здобуваємо розгромну перемогу з рахунком 0:3.

Голи: Зубар (10 з пен.); Чуплак (44, автогол); Мудрик (80).

Нереалізований пенальті: Криворучишак (84, поперечина).

«Нафтовик»: Довгий Володимир (Красносельський Олександр, 51), Чуплак Володимир (Медведєв Олександр, 66), Луців Олег, Мельникович Василь, Криворучишак Дмитро, Равлик Василь, Бугайчук Євген (Попиль Володимир, 46), Биків Сергій (Войцехівський Юрій, 59), Лисак Роман (Тарновецький Назар, 85), Бабінчук Михайло (Наконечний Владислав, 88), Колодій Іван (Козел Юрій, 66)

Тренери: Василь Криворучишак, Юрій Дибко.

«Корміл»: Грицаль Михайло, Драган Василь, Дещиця Іван, Мудрик Владислав, Бекеша Ігор, Полюга Віталій, Гордійчук Павло (Брода Остап, 85), Бойко Богдан (Мацелюх Олег, 79), Хімчак Максим (Либик Остап, 54), Гриб Андрій (Деда Мирослав, 83), Зубар Святослав (Бідний Мирон, 71)

Головний тренер: Ростислав Капітанець.

Відтак, після 7-го туру "Корміл" очолює турнірну таблицю Прем'єр-ліги Львівської області, маючи в своєму активі після шести зіграних матчів 13 очок.