Загинув захисник України – яворівчанин Богдан Мацелюх

Дата: 16.05.2024 15:46

Яворівська громада знову в скорботі: на фронті загинув Мацелюх Богдан з Яворова.

Не встигла громада оговтатися від втрати Демченка Ігоря, як прийшла сумна звістка про загибель ще одного яворівчанина - Мацелюха Богдана Ігоровича.

Народився у селі Старий Яр, але згодом переїхав до Яворова, де пішов вчитися у місцеву гімназію. Після закінчення школи вступив до технікуму на спеціальність обслуговування устаткування і систем газопостачання.

Веселий, активний, вмів жартувати. Мацелюх Богдан дуже любив поратися на городі, дбати про свою невелику господарку. Та найбільше любив трьох своїх племінників, казав, що живе заради них.

Працював спочатку в «Явір Парк», а згодом їздив на заробітки до Польщі. Не служив, але у серпні 2023 року Богдана призвали до війська і він вступив до лав 14 механізованої бригади. Командир бригади відзначив відповідальність і старанність Богдана.

Але 10 травня 2024 року в результаті ворожого під час виконання бойового завдання на Харківщині Мацелюх Богдан загинув.

Висловлюємо щирі співчуття родині, друзям, знайомим та бойовим побратимам!

Зустріч Героя відбудеться завтра, 17 травня, у Яворові біля памʼятника Героям Небесної Сотні приблизно о 12:00 та біля Церкви Різдва Пресвятої Богородиці (Мале Передмістя). Точний час повідомимо згодом.

Вічна слава і памʼять Герою!