Сьогодні Яворівська громада прощається з загиблим Героєм Ігорем Демченком

Дата: 13.05.2024 08:47

Днями під час виконання бойових завдань з захисту України загинув мешканець Яворова Ігор Демченко.

Ігор Демченко - корінний яворівчанин. Добрий, комунікабельний, щедрий і товариський Ігор вмів з будь-ким знайти спільну мову незалежно від віку і статі.

Середню освіту здобув у Яворові, а згодом пішов навчатися до Львова в ліцей компʼютерних технологій. Але найбільше Ігор любив спорт, зокрема футбол. За будь-якої можливості знаходив час аби зустрітися з друзями на футбольному полі. Навіть під час нетривалих відпусток хлопець не забував про футбол.

У 2019 році пішов служити на строкову службу, а потім підписав контракт з Національною гвардією України. Повномасштабна війна застала Ігоря на службі і він продовжив захищати Україну разом із старшим братом.

Живим вийшов з Маріуполя, перевівся до Азову, попри війну будував плани на майбутнє з дружиною.

Але 6 травня 2024 року під час виконання бойового завдання в Сєвєродонецькому районі загинув. Вчора, 12 травня, конвой з тілом загиблого Героя прибув до рідного міста.

Сьогодні о 12:00 годині в храмі св. Юрія відбудеться прощання з загиблим Героєм.

Висловлюємо щирі співчуття батькам, братам, сестрам, дружині, родичам і численним друзям Ігоря, бойовим побратимам.