Захисник із Яворівської громади Василь Гукало отримав почесне звання Герой України (посмертно) з удостоєнням ордену «Золота зірка»

Дата: 09.05.2024 08:32

У середу, 8 травня, Президент Володимир Зеленський з нагоди Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні вручив ордени «Золота Зірка» рідним загиблих Героїв України та нагородив воїнів відзнаками «Хрест бойових заслуг».

Відзнаку Герой України особисто від Президента Володимира Зеленського отримали рідні Василя Гукала.

Василь Гукало родом із села Залужжя. Добровольцем він вперше пішов захищати країну у травні 2015 року. З початком повномасшабного вторгнення захисник повернувся з-за кордону та вже 26 лютого долучився до лав 63 окрема механізована бригада.

Був розвідником. Воював у найгарячіших точках фронту, звільняв Херсонщину та боронив Бахмут. На цьому напрямку героїчно евакуйовував поранених воїнів. Загинув 21 квітня 2023 року від авіаудару на Донеччині.