Переробні підприємства можуть стати учасниками безоплатної освітньо-менторської програми

Дата: 25.04.2024 11:09

Завдяки програмі мікро-, малі і середні сільськогосподарські підприємства зможуть отримати доступ до інноваційних знань, технологій та іноземних ринків.

За підтримки Програми USAID «АГРО» Агенція інновацій Center42 реалізує акселераційну освітньо-менторську програму для переробних сільськогосподарських підприємств – UA AgroGlobal Accelerator. Окрім безкоштовної навчальної програми, що триватиме 3 місяці, учасники можуть отримати 6-місячний менторський супровід від профільних українських експертів з питань  експорту, маркетингу, продажів, залучення грантів тощо.

Прийом заявок – до 6 травня. Безкоштовна програма триватиме з 14 травня по 30 липня 2024 року.

Вимоги до учасників:

• мікро-, малі та середні сільськогосподарські переробні підприємства, що зареєстровані та діють в Україні від 1 року і більше;
  • діючі підприємства, які присутні на ринку та можуть експортувати продукти (послуги);
  • підприємства, власниками або керівниками яких є жінки, ветерани війни та члени їхніх сімей, люди з інвалідністю, ВПО, молодь до 29 років включно або люди старше 60 років.

Важливо, для того аби долучитися до участі в програмі необхідно мати сформовану команду (щонайменше з 2 осіб) засновників та працівників, які відкриті до наставництва та зацікавлені в розвитку своєї компанії.

Детальніше про умови участі та реєстрація – за посиланням:  https://shorturl.at/jWY45