Уряд розширив напрями підтримки для фермерських господарств

Дата: 23.04.2024 09:50

Міністерство аграрної політики та продовольства України відновлює бюджетні дотації на землю, за утримання великої рогатої худоби, кіз та овець в 2024 році.

Передбачені виплати для аграріїв, які:

- утримують від 3 до 100 корів – 7 тис. грн на одну голову;

- вирощують від 5 до 500 маточного поголів’я кіз та/або овець – 2 тис. грн на одну особину;

- обробляють від 1 до 120 га земель с/г призначення – 4 тис. грн за один гектар.

Однією з умов отримання бюджетних коштів є те, що відомості про отримувача мають бути внесені до Державного аграрного реєстру (далі – ДАР).

Заявки будуть подаватись з 01.05.2024 по 30.06.2024 лише онлайн через Державний аграрний реєстр.

Рекомендуємо подавати заявки якомога раніше, оскільки кошти, передбачені на дотації, можуть бути вичерпані значно раніше зазначеного терміну.

Детальніше за посиланням: Уряд розширив напрямки підтримки для фермерських господарств.