Відкриття футбольного сезону у Яворові

Дата: 15.04.2024 12:45

Цієї неділі, 14 квітня, на стадіоні ім. Є.Смука в місті Яворів відбувся другий тур чемпіонату Премʼєр-ліги Львівщини сезону 2024, де ФК "Корміл" Яворів приймав ФК "П'ятничани".

Після виконання Державного гімну України отець Роман Галамай провів благословення та чин посвяти футбольних команд.

У відкритті футбольного сезону взяли участь: Яворівський міський голова Ігор Грабовський з привітальним словом та керівник ГО "Корміл" - обласний депутат Володимир Хархаліс, який від президента клубу ФК «Корміл» Яворів Ігоря Пацули побажав перемоги команді.

Право першого удару по м’ячу надали ветерану війни Петро Корнага, солдату 63-ої окремої механізованої бригади, учаснику футбольної команди Pokrova Lviv AMP Football - першої в Україні футбольної команди, у складі якої військовослужбовці, що отримали ампутації кінцівок в зоні виконання бойових дій.

В перерві між матчами виступали переможці ІІ етапу Всеукраїнських шкільних ліг "Пліч-о-пліч" з Черлідингу - команда дівчат Яворівського ліцею та розіграли два футбольні призи, які надала Група Компаній Kormil

З результатом 2:0 ФК «Корміл» (Яворів) переміг у першому футбольному матчі на рідному стадіоні. Вітаємо команду з перемогою та з нетерпінням чекаємо наступні матчі!

Дякуємо ЗСУ за можливість грати та досягати успіхів.