Стартував дев’ятий конкурс соціальних ініціатив «Час діяти Україно!»

Дата: 12.04.2024 08:40

Оголошується 9 сезон Всеукраїнського конкурсу соціальних ініціатив “Час діяти Україно”!

Про це повідомили на сторінці Благодійного фонду «МХП-Громаді».

Протягом останніх двох років у рамках цього конкурсу українці реалізували 250 проєктів на суму 20 млн грн, а ще 20 млн грн залучили через співфінансування.

Цей конкурс сприяв появі близько 80 укриттів, 30 класів безпеки, 20 ветеранських просторів та сотень важливих проєктів.

“Розгортаймо ідеї, друзі! Географія конкурсу охоплює Вінницьку, Волинську, Дніпропетровську, Житомирську, Івано-Франківську, Київську, Львівську, Полтавську, Сумську, Тернопільську, Хмельницьку, Черкаську та Чернігівську області, а також місто Київ”, – йдеться в повідомленні.

Для кого?

Органи місцевого самоврядування, комунальні установи, підприємства, освітні заклади, заклади охорони здоров’я, громадські об’єднання.

Пріоритетні напрями проєктів:
  • реінтеграція та реабілітація ветеранів,
  • збереження традицій та культурної спадщини,
  • системні проєкти в освіті, медицині, інфраструктурі,
  • розвиток громадських просторів,
  • енергетична безпека.

Сума гранту: від 50 000 грн до 100 000 грн. Сума співфінансування: не менше 50% від фінансування фонду.

Положення, аплікаційна форма та рекомендації щодо заповнення доступні за посиланням: https://timetoact.com.ua/