Сьогодні відбулось засідання виконавчого комітету

Дата: 29.03.2024 17:11

Сьогодні, 29 березня, на засіданні виконкому під керівництвом Яворівського міського голови Ігоря Грабовського розглянули ряд важливих питань.

1. Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення для ТзОВ «Енергія-Тепловодосервіс».

Доповідь: Станько Роман Зіновійович – представник ТзОВ «Енергія- Тепловодосервіс»

2. Про створення фонду захисних споруд цивільного захисту Яворівської міської ради.

Доповідь: Комар Володимир Миколайович – головний спеціаліст відділу організаційної та інформаційної роботи

3. Про організацію обліку фонду захисних споруд цивільного захисту Яворівської міської ради.

4. Про розгляд земельного спору щодо погодження меж земельної ділянки  за адресою с. Залужжя.

Доповідь: Місюк Ольга Василівна – начальник земельного відділу

5. Про розгляд земельного спору щодо погодження меж земельної ділянки за адресою с. Дрогомишль.

Доповідь: Місюк Ольга Василівна – начальник земельного відділу

6. Про розгляд земельного спору щодо погодження меж земельної ділянки за адресою с.Чернилява.

Доповідь: Місюк Ольга Василівна – начальник земельного відділу

7. Про затвердження переліку об’єктів капітального характеру на 2024 рік.

Доповідь: Боровий Юрій Іванович - начальник групи централізованого господарського обслуговування

8. Про затвердження переліку об’єктів капітального характеру на 2024 рік.

Доповідь: Антонишин Ганна Михайлівна - головний бухгалтер відділу культури

9. Про визначення переліку об’єктів та вартості доріг комунальної власності з поточного ремонту.

Доповідь: Вархоляк Ярослав Васильович- начальник відділу ЖКГ та управління майном

10. Про затвердження переліку об’єктів капітального характеру на 2024 рік.

11. Про припинення надання соціальних послуг (догляд вдома) та надання адресної натуральної та грошової допомоги мешканцям Яворівської територіальної громади.

Доповідь: Гринів Михайло Васильович – начальник відділу соцзахисту населення

12. Про припинення надання соціальних послуг (догляд вдома) та надання адресної натуральної та грошової допомоги мешканцям Яворівської територіальної громади.

Доповідь: Гринів Михайло Васильович – начальник відділу соцзахисту населення

13. Про надання соціальних послуг (догляд вдома) та надання адресної натуральної та грошової допомоги мешканцям Яворівської територіальної громади.

Доповідь: Гринів Михайло Васильович – начальник відділу соцзахисту населення

14. Про надання дозволу на укладення договору дарування житлового будинку та земельної ділянки.

Доповідь: Піджарко Адріан Тарасович - начальник служби у справах дітей

15. Про надання дозволу на укладення та підписання договору купівлі-продажу нежитлових приміщень.

Доповідь: Піджарко Адріан Тарасович - начальник служби у справах дітей

16. Про затвердження Інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію в Яворівській міській раді Львівської області.

Доповідь: Антонишин Олег Михайлович – начальник відділу організаційної та інформаційної роботи

17. Про надання дозволу ФОП  на здійснення послуг у сфері розваг.

Доповідь: Димчак Ірина Йосипівна - керуючий справами виконавчого комітету

18. Про визначення платних послуг, що компенсовуються з міського бюджету.

Доповідь: Михасяк Катерина Василівна – заступник міського голови