Благодійна допомога з Німеччини для Яворівської лікарні

Дата: 28.03.2024 17:58

В рамках співпраці Яворівської міської ради та німецького міста Вінцер, а також за підтримки польського міста Гоголін, сьогодні відбулась передача гуманітарного вантажу для Яворівська центральна районна лікарня.

Медикаменти, турнікети та інші предмети медичного призначення. Усе це було закуплено за кошти, зібрані парафією Вінцера за сприяння священника Richard Simon мера міста Jürgen Roith Bürgermeister von Winzer та його команди. Це вже сотий вантаж з початку повномасштабного військового конфлікту, який Вінцер надсилає для допомоги різним громадам України.

Дякуємо нашим німецьким партнерам за підтримку українського народу! Вже працюємо над реалізацією спільних проєктів.

Також висловлюємо подяку польському місту Гоголін та його очільнику Krzysztof Reinert за організацію та перезавантаження вантажу.