Двох захисників із громади посмертно нагородили орденами «За мужність» ІІІ ступеня

Дата: 15.03.2024 14:22

Військовослужбовці Яворівської громади отримали посмертний орден "За мужність ІІІ ступеня".

Нагороди вручили родинам загиблих захисників нашої громади:

Таляр Володимир Степанович з села Поруденко Яворівської громади, в перший день повномасштабного вторгнення російської терористичної держави в Україну пішов у районний військкомат аби стати в лави захисників своєї країни. Вже 7 березня доброволець був зарахований до складу 1 батальйону артилеристів 24 ОМБ імені Короля Данила. 30 серпня 2022 р., захищаючи південні кордони нашої Батьківщини отримав несумісні із життям поранення, а 31 серпня загинув.

Ледвій Тарас Петрович з Яворова, половину свого життя Тарас Ледвій віддав захисту Неньки-України, тому охоче ділився знаннями та досвідом з молодими військовими. На війні з росією загинув в населеному пункті Оріхове-Золоте Луганської області внаслідок артелерійського обстрілу.

Вічна шана та пам'ять Воїнам!