У Яворівській лікарні відтепер функціонує новий ліфт

Дата: 07.03.2024 15:36

Новий пасажирський ліфт встановлений у коридорі фойє Яворівська центральна районна лікарня. Він має можливість перевозити лежачих хворих, маломобільних груп населення і є дуже потрібним для пацієнтів хірургії, терапії та пологового відділення, які знаходяться на другому поверсі.

Вартість такого об'єкту - майже 3 мільйона гривень. Частину суми (а це 22 тисячі доларів) передала канадська благодійна організація MGMT.SYS Inc. в особі Мішеля та Марти Корвінів за організаційної підтримки наших добрих друзів Fundacja Humanitarna Folkowisko і Marcin Piotrowski. Решту суми виділили з бюджету Яворівської міської ради.

Окрім встановлення сучасного ліфта, в рамках проєкту також були влаштовані два санвузла поруч.

Наші партнери з польського міста Цішанів також готові долучитися до покращення нашої лікарні і вже виділили 5 тисяч євро на придбання матеріалів на облаштування фойє, в якому встановлений новий ліфт.

Дякуємо дружнім країнам за всебічну допомогу та підтримку українського народу і Яворівської громади зокрема.