Оформити субсидію через «Дію» тепер можна за 10 хвилин

Дата: 06.03.2024 11:53

Відтепер заяву про отримання субсидії на оплату комунальних послуг, газу та палива можна подати втричі швидше – усього за 10 хв замість 30.

Команда розробників застосунку «Дія» продовжує вдосконалювати онлайн-сервіс. Наразі у додатку прискорили оформлення субсидії.

Про це повідомляє пресслужба «Дії».

Як подати заяву про субсидію в «Дії»:

1 – зареєсруйтеся чи авторизуйтеся в кабінеті громадянина на diia.gov.ua за допомогою електронного підпису або BankID;

2 – виберіть у меню Послуги на порталі Дія послугу Заява на «субсидію»;

3 – перевірте коректність своїх даних у профілі користувача, оновіть їх за необхідності;

4 – вкажіть необхідну інформацію для призначення субсидії;

5 – завантажте необхідні копії документів для отримання субсидії.

Заяву на субсидію можна подати за посиланням.

Нагадаємо, хто може отримати субсидію:

• людина, яка зареєстрована в житловому приміщенні;

• особа, яка не зареєстрована, але фактично проживає на підставі договору оренди;

• внутрішньо переміщена особа, яка фактично проживає без укладення договору оренди;

• неповнолітня дитина, яка залишилася без батьківської опіки і має офіційного представника чи опікуна;

• недієздатна особа працездатного віку, над якою встановлено опіку;

• забудовник, будинок якого не прийнято в експлуатацію, але нараховується плата за житлово-комунальні послуги.