До уваги фізичних осіб – платників майнових податків!

Дата: 29.02.2024 15:35

До уваги фізичних осіб – платників майнових податків. Яворівська міська рада інформує про необхідність погашення заборгованості по податку на нерухоме майно по житловій та нежитловій нерухомості та по земельному податку.

З метою уточнення інформації, щодо наявної заборгованості жителів сільських населених пунктів просимо звернутись до старостинських округів. Жителів міста Яворів чекаємо за адресою: вулиця Івана Франка,8 третій поверх фінансове управління Яворівської міської ради

У разі встановлення випадків наявності неправомірності боргу, платникам слід звертатися безпосередньо до контролюючих органів: Центр обслуговування платників за адресою м. Яворів вул. Львівська,42.

Заздалегідь вдячні всім платникам за сумлінне виконання зобов’язань по сплаті податків та наповнення бюджету Яворівської міської територіальної громади у цей нелегкий для нашої країни час.