10 мільйонів з міського бюджету - на потреби військових 24 бригади

Дата: 01.03.2024 15:24

Напередодні сесії Яворівської міської ради, що відбулася минулої п'ятниці, з робочим візитом до Яворівського міського голови завітали бійці 24 окремої механізованої бригади.

Разом з командиром Іваном Голішевським обговорили нагальні потреби військових. Найпотрібнішими, за його словами, залишаються дрони. Для придбання необхідної техніки для Королевичів з бюджету Яворівської міської ради було виділено 10 мільйонів гривень. Таке рішення погодила і профільна комісія, і депутати на черговій сесії.

За ці кошти можна буде придбати понад сотню FPV-дронів, десяток потужних квадрокоптерів, планшети та радіостанції для виконання бойових завдань.

Також, з бюджету були виділені кошти на забезпечення добровольчого формування нашої громади, перевезення військових-призовників та на зарплатню для психолога-реабілітолога у санаторій "Прикордонник".

Підтримка військових залишається пріоритетним напрямком діяльності Яворівської міської ради. Будь-яка допомога військовим – це внесок в нашу перемогу над ворогом.