LVI чергова сесія Яворівської міської ради

Дата: 23.02.2024 17:19

Відбулась 56 чергова сесія Яворівської міської ради.

На засіданні були присутні 27 депутатів, які за більш як пʼять годин сесії розглянули 27 питань порядку денного.

Важливим питанням було внесення змін у бюджет 2024 року, завдяки чому з міського бюджету виділялися кошти на:

- підтримку військових 24 бригади (10 мільйонів гривень);

- забезпечення зарплати для лікаря психолога-реабілітолога в санаторій «Прикордонник», де зараз проходять реабілітацію наші військовослужбовці (300 тисяч гривень)

- підтримка ДФТГ (487 тисяч гривень).

Також депутати підтримали питання підвищення заробітньої плати для вчителів, забезпечення оплати праці для працівників освіти, культури та органів місцевого самоврядування.

Заслухали звіти керівників підприємств «Яворіввода», «Стадіон ім. Є. Смука», «Житлокомунсервіс», «Центр професійного розвитку педагогічних працівників», «Центр надання соціальних послуг», «Яворівська центральна районна лікарня», «Немирівська міська лікарня» за 2023 рік. Затверджено звіт виконання місцевого бюджету та програм за 2023 рік.

Детальніше ознайомитися з рішенням сесії можна буде на сайті Яворівської міської ради. Запис трансляції засідання можна переглянути на YouTube каналі Яворівської міської ради.

Дякуємо депутатському корпусу, керівникам підприємств та всім доповідачам за пророблену роботу!