Яворівська міська рада
Львівська область, Яворівський район

Спорт у Яворівській громаді

Дата: 07.02.2024 16:32

Ми неодноразово наголошуємо, що наша громада - спортивна громада, і не дарма!

У Яворові діє дитячо-юнацька спортивна школа (ДЮСШ), де молодь може займатися футболом, баскетболом, волейболом, легкою атлетикою, пауерліфтингом, великим та настільним тенісом, а також шашками та шахами. Заняття проводяться у Яворові, Немирові, Нагачеві та в Краковці.

Про вказані секції та здобутки вихованців - у нашому інформаційному буклеті!

А ще у нас грають не лише діти, а й дорослі. Зокрема ветеранські команди Яворівської громади з різних видів спорту займають призові місця у турнірах і показують справжній майстер-клас підростаючому поколінню!

Дізнатися детальнішу інформацію про секції у Яворівська ДЮСШ можна за телефоном: +380 (97) 110 10 10

Дякуємо нашим захисникам та захисницям за можливість займатися улюбленими видами спорту!