Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо найменування вулиць у громаді

Дата: 01.01.2024 12:27

Організатор громадського обговорення:  Яворівська міська рада.

Найменування юридичних осіб, яким пропонується присвоїти ім’я фізичної особи, ювілейної чи святкової дати, назви або дати історичної події додаються.

Свої пропозиції зацікавлені особи подають до організатора громадського обговорення у порядку, визначеному Законом України «Про звернення громадян», шляхом:

• особистого звернення  за адресою:81000, Львівська область, місто Яворів, вулиця Львівська,15
  • письмового звернення на електронну пошту: post@yavoriv-rada.gov.ua
  • в усній формі під час громадського слухання, яке відбудеться 01.03.2024 року о 15.00 год. за адресою: Львівська область, м. Яворів. вул. І. Франка, 10, приміщення КМЦ «Сокіл»

Прізвище та ім’я особи, визначеної відповідальною за проведення громадського обговорення: Денега Віталій Богданович - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Результати проведення  громадського обговорення будуть опубліковані на офіційному сайті Яворівської міської ради.

Пропозиції та зауваження надаються до організатора громадського обговорення протягом 60 днів з дати офіційного оголошення на офіційному сайті Яворівської міської ради.

Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.

В рамках громадського обговорення Яворівська міська рада приймає та реєструє надані пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення з 01 січня 2024 року.

вулиць, що пропонуються до перейменування у Яворівській територіальній громаді

Назва вулиці

Пропозиція  до найменування

1.