Яворівська міська рада
Львівська область, Яворівський район

ГО «АЙТІ КОР» анонсує безоплатне онлайн-навчання на курсі «Python Extended» для студентів, які є дітьми військовослужбовців, сиротами чи ВПО

Дата: 05.02.2024 11:35
Кількість переглядів: 114

Курс розрахований на тих, хто має елементарні знання мови програмування Python та бажає ці знання розширити.
Реєстрація

за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1DJrCmySipAQBGCfVBJr7wEvTodeuP9FFYuY7gMNJp2A/?authuser=1

Після реєстрації буде надіслано тестове завдання.

Програма курсу:

- Робота з системою контролю версій
 -Тестування, профайлінг, оптимізація коду
 - Робота з масивами даних
 - Scikit-learn
 - Візуалізація результатів обрахунків
 - Обробка медіафайлів
 - Створення графічного інтерфейсу користувача
 - Критерії якості коду (SOLID), чистий код

Після фінального тесту учасники можуть отримати путівку на курс «Python Professional», а найкращі – додатково сертифікат.