Яворівська міська рада

У понеділок, 22 січня, відбулося засідання міської комісії з питань ТЕБ і НС

Дата: 23.01.2024 12:33
Кількість переглядів: 64

У понеділок, 22 січня, відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і
надзвичайних ситуацій.

Засідання провів заступник голови комісії - Комар Володимир Миколайович. У порядку денному були запропоновані 4 питання:
1. Про організацію роботи органів управління та сил цивільного захисту Яворівської субланки Яворівської ланки територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ Львівської області в умовах воєнного стану.
2. Про стан забезпечення населення громади якісною та безпечною для здоров'я людини питною водою.
3. Про підготовку сил цивільного захисту Яворівської міської ради до пропуску повені та паводків у 2024 році.
4.Аналіз пожеж на території Яворівської громади за 2023 рік та вжиття додаткових заходів для недопущення виникнення пожеж та загибелі людей на них.