Ще один клас безпеки відкрили у закладі освіти Яворівської громади

Дата: 19.01.2024 12:13

Яворівська міська рада разом з ДСНС України продовжують відкривати "Класи безпеки" у закладах освіти. На базі Яворівського ліцею зʼявився ще один клас безпеки який обладнаний усім необхідним навчальним матеріалом.

Юні рятувальники провели перший урок, як поводитися у небезпечних ситуаціях. Яворівській міський голова Ігор Грабовський побажав учням свідомо вивчати правила безпеки та подякував рятувальникам, вчителям та усім причетним, хто долучився до реалізації проєкту. Начальник відділу Яворівське РУ ГУ ДСНС України у Львівській області полковник служби цивільного захисту Іван Гембальський наголосив, що в часі війни дуже важливо, аби діти мали змогу здобувати безпекові знання.

В 2022 році відкрили перший клас безпеки в закладі освіти Яворівської громади де заняття відбуваються за розкладом, проводять їх педагоги школи і рятувальники ДСНС.

Учні та учениці на уроках можуть дізнатися, що робити під час пожежі, як правильно проводити евакуацію. Крім цього, зможуть почути про основні засади мінної безпеки, правила поводження на воді, як надати першу домедичну допомогу тощо.